Dodany: 2011-01-31 11:03:59

Pasty do zębówDentysta poznań to lekarz specjalista, który zajmuje się leczeniem wszelkich schorzeń zębów, dziąseł, przyzębia i jamy ustnej. Kiedy w obrębie naszych zębów pojawia się przenikający ból, kiedy ząb boli nas w trakcie spożywania zimnych lub ciepłych napojów, to znak, że dentysta poznań będzie specjalistą, którego gabinet powinniśmy odwiedzić.

 

dentysta olsztyn to także lekarz, którego rolą jest nie tylko leczenie, ale również profilaktyka chorób i higieny jamy ustnej. Dlatego bardzo często stomatolog podczas wizyty kontrolnej uświadamia pacjenta jakiej szczoteczki powinien używać, jaką pastą myć zęby, czy w jaki sposób to robić, aby dokładnie wyczyścić wszystkie obszary. Na rynku dostępny jest wiele past do zębów.

 

Każdy producent ma po kilka lub nawet kilkanaście rodzajów past. Pasty wybielające, pasy do zębów nadwrażliwych, pasy dla palaczy, pasty, które mają zapewniać kompleksową ochronę, pasty dla osób z chorobami dziąseł. Prawda jest taka, że nie ważne jaką pastę kupujemy. Wszystkie bowiem zawierają praktycznie te same składniki, a najważniejszym z nich jest fluor. Jeśli pasta zawiera fluor to znaczy, że jest odpowiednia do naszych zębów. Oprócz tego pasty mogą zawierać sód i wyciąg z cytryny, szczególnie te wybielające..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Pasty do zębów
Nick: